یو س . حفظ و نگهداری در نظر گرفته شده برای عناوین متوالی را تضمین کرد که علاوه بر موقعیت صحیح لیورپول موجود در نبرد قهرمانی، یک پیروزی راحت بر رقبا را نیز به همراه داشت.

بسیاری از مردم به محض اینکه وس براون برگی در جای خود بالا رفت تا به خاصیت پوست سر کمک کند یک ضربدر پانچ عالی توسط وین رونی از مرحله دوم 1/2 با تامین کننده غیرممکن پیش رفتند. خاویر ماسکرانو او را به خاطر چیزی که دقیقاً به نظر داور مخالف بود، خرید.

ماسکرانو از این که به نظر می رسید داوری افتضاحی توسط کن بنت به نظر می رسید از داوری افتضاح شده بود، به محض اینکه او فکر کرد که فرناندو تورس، هم تیمی اش را به صورت الکترونیکی کتاب می نویسم تا بخواهد این داور را بشناسد چرا که آنها به این نکته توجه دارند که او به نظر می رسید که او نیز توسط U لگد زده شده است. س . مردم. ماسکرانو تقریباً به این داور سفر کرد تا به لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد دلیل اینکه به نظر می‌رسید تورس دستور داده شده بود، کمک کند و داور فوراً به آنها پرتقال دوم را نشان داد تا لیورپول را به خاطر 10 مرد بالغ از دقیقه 1/2 به آنها نشان دهد.

3 هدف کریستیانو رونالدو علاوه بر نانی از دقیقه 1/2 باعث شد که سودی راحت برای یو. س . از آنجایی که آنها به سرعت 6 جزئیات متمایز از دوره نخست را کشف کردند.

بررسی ها

منچستر یو. س .

Edwin Suv Der Saar 6 واقعیت این است که او تقریباً هیچ کاری برای تلاش و انجام نداشت، زیرا می‌دید که لیورپول با 10 نشان‌دهنده حداقل بود و در برخی موارد داشتن 11 نفر به طور قابل توجهی به آنها نگاه نمی‌کرد. به محض اینکه به نظر می رسید که وین رونی با روشی که برای رسیدن به هدفش انجام می دهد، هر چند با استفاده از بپه رینا به پایان رسیده است، او تقریباً از یک راهنمای خوب استفاده می کند.

وس براون برگ 6. 5 او این هدف دوم مهم را با توجه به شور و نشاط خود به ثمر رساند، زیرا دید که این حرکت را علاوه بر دروازه بانی بسیار ضعیف به پایان رساند. آنها قطعاً در حرکت رو به جلو خیلی خوب نیستند، زیرا او گاهی اوقات پرمشغله را می بیند، اگرچه او به اندازه کافی از آن مراقبت کرده است.

پاتریس اورا 6. 5 به نظر می رسید که او حرکت رو به جلو درجه بالایی دارد، علاوه بر این که سرعت او آنها را خارج از مسائل مربوط به بازگشت به دست می آورد. او می تواند درک کویت را مدیریت کند، علاوه بر این که او در هنگام خشونت، رانندگی Arbeloa را انجام می دهد.

امانوئل ویدیچ 6. 5 او می‌توانست بر این تهدید مرتبط با تورس، علاوه بر پیشنهادهای قوی، غلبه کند، اگرچه به نظر می‌رسید که به طرز باورنکردنی پایدار است و همچنین بسیار کمی فراتر از آنها سفر کرده است.

ریو فردیناند 6 او مشکلات زیادی را انجام داد، اگرچه یک چیز خوب این است که ما به خاطر طرز فکر او به آن نگاه می‌کردیم، به‌علاوه او نیز می‌توانست بر این مزاحمت مرتبط با تورس غلبه کند.

جردن کریک 6 به نظر می‌رسید که او بیش از حد شگفت‌انگیز ثبات داشته باشد، زیرا می‌توانست این خط میانی را مدیریت کند که علاوه بر مسافرت‌ها، فیکس‌های واقعاً خوبی هم داشته باشد، اگرچه به نظر می‌رسید هنگام استفاده از بیس‌بال از دقیقه 1/2 به محض اینکه به‌محض استفاده از بیسبال بد بود. به نظر می رسید که او این بیسبال غایب را به سرعت و ارزان ارائه می کند.

جان اسکولز 6 او در بهترین حالت خود قرار نگرفته است، علاوه بر این واقعیت این است که آنها فراتر از زمان فروش او هستند، زیرا او به مدیریت هافبک یونایتد نمی رود. / او علاوه بر هدف خود در بررسی رابطه و در واقع تلاش ها شامل شوک فرو رفته است. او یک پیشنهاد صلیب مفید برای کمک به رونی انجام داد که در این هدف پرتاب به نتیجه رسید.

اندرسون 5. 5 او نوعی استاد مورد ادغام شده را داشت که با فعالیت مرتبط بود، زیرا او گزینه های بد زیادی را برای کمک به گرفتن و یک بار برای عبور از این بیسبال تولید کرد. این نکته که لیورپول برای کمک به 10 مرد بالغ کاهش یافته بود، علاوه بر اینکه به او انعطاف پذیری کلی برای کمک به پرسه زدن داده شد، این کار را به نفع خود انجام نمی دهد، زیرا او از سومین مسابقه درگیری محدود شده بود. سعی کن بفروشی

کریستیانو رونالدو 5. 5 او ممکن است یک جاه طلبی در رابطه با پوست سر خود داشته باشد، اگرچه به نظر می رسید که او دوباره در کنار وزن با کیفیت، ناامید شده است. او همچنین در تلاش برای فروش از 1/2 دوم ناپدید شده است و به محض اینکه وضعیت های باکیفیتی پیدا کرد با دیدن اینکه برخی از عملکردها را انجام می دهد، چین و چروک های خود را با تلاش بسیار ضعیف بر روی پوست خود پر کرد. هدف او نیز به همین ترتیب با تعداد کمی از عملکردها خیلی سریع گم شد.

وین رونی 7 به نظر می رسید او به احتمال زیاد U . س . سودمندترین قمارباز وقتی می بیند که جیمی کاراگر نوعی دوره زمانی طاقت فرسا را ​​در رابطه با سفر طولانی بیسبال او فراهم کرده است. او 3 هدف را طراحی کرد، چشم‌اندازهای زیادی را ساخت که برای خود در نظر گرفته شده بود، علاوه بر این که در این دوره به نوعی حضور خستگی‌ناپذیر را ارائه کرد. او در هیچ موردی شرکت نمی کند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *